Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GAZETKA - ROWER NIE TRUJE

Wydanie specjalne – gazetka „Rower nie truje”

W maju uczniowie klas 4-7 w ramach programu „Alarm dla powietrza” zredagowali gazetkę szkolną „Rower nie truje” promującą jazdę rowerem zamiast samochodem. Gazetka została wydana 22 maja i rozdana uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Zachęcamy do dbania o jakość powietrza w Łodzi – zamień auto na rower.

MASZYNY LATAJĄCE W NASZEJ SZKOLE

W czwartek 19 kwietnia br. dla wyróżnionych uczniów świetlicy szkolnej w ramach programu ekologicznego ALARM DLA POWIETRZA odbyły się warsztaty plastyczne pt. "Maszyny latające".

Czytaj więcej: MASZYNY LATAJĄCE W NASZEJ SZKOLE

ZAJĘCIA TERENOWE W LESIE ŁAGIEWNICKIM

Zajęcia terenowe w Lesie Łagiewnickim „Zanieczyszczenia powietrza” i nie tylko…

24 kwietnia klasy 4a, 5a, 5b i 6a uczestniczyły w zajęciach terenowych finansowanych z WFOŚIGW w Łodzi w ramach projektu „Alarm dla powietrza” realizowanego w naszej szkole.

Czytaj więcej: ZAJĘCIA TERENOWE W LESIE ŁAGIEWNICKIM

FAMILIADA "POLSKA W ZDROWEJ ATMOSFERZE"

Familiada Szkolna „Polska w zdrowej atmosferze”

 20 kwietnia 2018 r. w ramach programu ekologicznego „Alarm dla powietrza” odbyła się Familiada Szkolna zatytułowana "Polska w zdrowej atmosferze".

Czytaj więcej: FAMILIADA "POLSKA W ZDROWEJ ATMOSFERZE"

SONDA ULICZNA "CO WIEMY O NISKIEJ EMISJI"

Sonda uliczna „Co wiemy o niskiej emisji?” i jej wyniki

W styczniu uczniowie klas siódmych opracowali na lekcjach geografii ankietę „Co wiemy o niskiej emisji?”. Kolejnym ich zadaniem było przeprowadzenie w oparciu o przygotowaną ankietę sondy ulicznej wśród mieszkańców naszego osiedla Chojny-Dąbrowa.

Czytaj więcej: SONDA ULICZNA "CO WIEMY O NISKIEJ EMISJI"