Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PLAN ZAJĘĆ

Projekt   ,,Łódzki Ogród Jordanowski”

 

Imię i nazwisko

Nazwa zajęć

Dzień i godzina zajęć

1

Anna Gumola-Stawicka

Tik nie jest nam obcy klasy I-II

Poniedziałek 16.15-17.00 
                                   

2

Marcin Felkowski

Tik nie jest nam obcy

środa 12:45-13:30,

piątek 14.35-15.20

Tik nie jest nam obcy

poniedziałek 16:15-17:00,

 piątek 15:25-16:10

Tik nie jest nam obcy

poniedziałek 17:05-17:50,

środa 15:25-16:55 (90 minut)

Tik nie jest nam obcy

wtorek 16:15-17:00, środa 16:15-17:00

3

Wioletta Sykuła-Troszczyńska

 

Tik nie jest nam obcy

Piątek 11.45 – 13.15

SOS matematyka

 

Środa 8.00 – 8.45

4

Katarzyna Ślifierska

„Sos matematyka”

” Czwartek 14.35 – 15.20

Korekcyjno-kompensacyjne

Czwartek 13.40 – 14.25

„ Math is fun”

Poniedziałek 13.40 – 15.10

5

Beata Błaszczyk

SOS matematyka

Czwartek 11:45-12:30

6

 

Magdalena Jastrzębska-Buchta

SOS z matematyki

wtorek 8.00-8.45

 

SOS z matematyki

piątek 8.00-.8.45

7

Joanna Modrzejewska

Zajęcia kompetencje kluczowe - Warsztat kreatywnego uczenia się

środa 8:55 - 9:40 (co drugi tydzień)

SOS z matematyki

środa 9:50 - 10:35 (co drugi tydzień)

8

Dariusz Włodarczyk

Zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z języka angielskiego

Poniedziałek 13:30 -14:15

Zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z języka angielskiego

Poniedziałek  14:30 -15:15

 

9

Marlena Szymajda

Warsztaty kreatywnego uczenia (zajęcia zakończone)

Czwartek 12.45 – 13.30

 

10

BEATA HAJDUK

SOS MATEMATYKA

WTOREK 12.45-13.30

SOS MATEMATYKA

ŚRODA 12.45-13.30

 

MATH IS FUN

WTOREK 13.30 – 14.15

 

WARSZTATY KREATYWNEGO UCZENIA SIĘ

ŚRODA 13.30-14.15

 

11

Agnieszka Brodacka

Zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z języka angielskiego. Język angielski

Środy 13 40-14 25,

pierwsze miesiące czwartek 8 00-8 45

 

12

Magdalena Bednarek- Majda

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i terapeutyczne

Poniedziałek 13.40-14.25

13

Dorota Bryl

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i terapeutyczne

Środa 13.40-14.25

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i terapeutyczne

Środa  8.00- 8.45

14

Monika Banach

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i terapeutyczne

Czwartek 15.20-16.05

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i terapeutyczne

Czwartek 13.40-14.25

logopedia

Piątek 11.45-12.30

15

 Ludwika Kolec – Janiak

Laboratorium młodego chemika

Czwartek 7.15-8.45

16

Weronika Klimańska

Laboratorium młodego fizyka

Poniedziałek 13.40- 14.25

17

Anna Ruta

Warsztaty kreatywnego uczenia

Wtorek 13.40- 14.25