Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
szkola1.jpg

WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY

WOJEWÓDZKI KONKURS POLONISTYCZNY

 

Sukces naszych uczennic!

 Z radością informujemy o sukcesie naszych uczennic z klasy 8 b.Paulina Gawrońska, Aleksandra Kopydłowska i Kinga Kozłowska zostały finalistkami Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Łodzi.  Dziewczęta przeszły aż 3 etapy trudnych zmagań polonistycznych. Szczególnie trudny był etap trzeci – poziom liceum, a odbywał się w Piotrkowie Trybunalskim. Tytuł finalisty konkursów wojewódzkich daje dodatkowe punkty w rekrutacji do szkoły średniej.

 Przygotowanie do konkursu – p. Dorota Bryl

 Gratulujemy naszym zdolnym uczennicom.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Podczas uroczystego zakończenia roku nagrodzono  uczniów za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe/bardzo dobre zachowanie, za ich całoroczny trud.  Trojgu uczniom naszej szkoły przyznano jednorazowe stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach, a także Pani Dyrektor Sylwia Jasińska wręczyła ufundowane przez siebie Nagrody Dyrektora Szkoły za bardzo wysokie średnie na świadectwach. Dyrekcja szkoły podziękowała również rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. W miły wakacyjny nastrój wprowadziło nas przedstawienie klasy VII a i występ chóru.

Gratulujemy nagrodzonym.

 

MISTRZOWIE ORTOGRAFII DZIELNICY DĄBROWA

MISTRZOWIE ORTOGRAFII DZIELNICY DĄBROWA

21 maja ogłoszono wyniki Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia 14.

Czytaj więcej: MISTRZOWIE ORTOGRAFII DZIELNICY DĄBROWA

NAGRODY W KONKURSIE WIEDZA O ŁODZI NA PEWNO NIE ZASZKODZI

Kolejny już rok z rzędu zdobywamy nagrody w Dzielnicowym Konkursie o Łodzi „Wiedza o Łodzi na pewno nie zaszkodzi”. W tym roku nagrodzeni uczniowie to:

Czytaj więcej: NAGRODY W KONKURSIE WIEDZA O ŁODZI NA PEWNO NIE ZASZKODZI