Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
szkola4.jpg

TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Wspólnie na straży bezpieczeństwa – tydzień bezpieczeństwa

W dniach 23-27 kwietnia w ramach Wiosennego Tygodnia Promocji Zdrowia zorganizowaliśmy Tydzień Bezpieczeństwa. Każdy dzień poświęcony był innemu zagadnieniu z dziedziny bezpieczeństwa. W poniedziałek powstał „Kodeks szkoły bez przemocy” zaprezentowany w postaci gazetki na szkolnym korytarzu. Wtorek poświęcony był pierwszej pomocy, a dokładnie resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W środę uczniowie wykonywali znaki bezpieczeństwa, które zawiesili na szkolnym korytarzu, aby każdy uczeń mógł ich przestrzegać. Czwartek był dniem międzyszkolnych zawodów na wiedzę „O bezpieczeństwie wiemy już wszystko” z wykorzystaniem aplikacji quizizz. Największą wiedzą wykazała się klasa 5a.  Najciekawszym wydarzeniem było podsumowanie tygodnia, czyli apel, podczas którego każda klasa zaprezentowała jedno zagadnienie z dziedziny bezpieczeństwa. Były scenki, wiersze, piosenki, instrukcje wykonywania pierwszej pomocy. Wszystkie klasy zaprezentowały się wspaniale,  co można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Organizatorki: Ewa Kosińska, Magdalena Bednarek-Majda

UTALENTOWANE UCZENNICE NASZEJ SZKOŁY

W dniu 13.04. uczennice z klasy 5 a: Bartkiewicz Maja, Glubowska Wiktoria i Podliesna Alina reprezentowały naszą szkołę w VI Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży ze szkół promujących zdrowie pod hasłem „Małe, duże dzieci – uważajcie w Sieci!!!”

Czytaj więcej: UTALENTOWANE UCZENNICE NASZEJ SZKOŁY

WYSTAWA PRAC UCZNIÓW ŚWIETLICY

Wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów świetlicy szkolnej w  ramach programu Porcja Pozytywnej Energii 

Czytaj więcej: WYSTAWA PRAC UCZNIÓW ŚWIETLICY

ZIELONA KRAINA-EDUKACJA ZE SMAKIEM

Klasa IV A i IV B uczestniczyły w warsztatach żywieniowych zorganizowanych w ramach ogólnopolskiego projektu „Zielona kraina. Edukacja ze smakiem”.

Czytaj więcej: ZIELONA KRAINA-EDUKACJA ZE SMAKIEM

DZIEŃ ZIEMI W KLASACH MŁODSZYCH

W kwietniu świętowaliśmy w klasach młodszych Dzień Ziemi. Uczniowie wymyślali hasło dotyczące ochrony naszej planety,

Czytaj więcej: DZIEŃ ZIEMI W KLASACH MŁODSZYCH